ARAL TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

ARAL TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

1989 yılında Kahramanmaraş'ta yuvarlak örgü makineleri ile örme kumaş üretimi yaparak faaliyetine başlayan AR-AL Tekstil San. ve Tic. A.Ş. artan iplik ihtiyacını karşılamak üzere 1995 yılında devreye aldığı Open End tesisi ile %100 pamuk OE iplik üretimini de bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan 1994 yılına kadar geçen süre içinde satışlarının tamamını yurtiçi piyasaya yapan AR-AL Tekstil,1994 yılından itibaren ürünlerini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ihraç etmeye de başlamıştır.

Bugün ise dış pazarlarda kazanmış olduğu tecrübeler sonucunda,ihracatını her geçen yıl arttırarak yurtdışına yapılan satışların oranını toplam üretiminin %70'i seviyelerine çıkartmayı başarmıştır.

Günümüz Tekstil piyasasında rekabet edebilmenin en geçerli yolunun müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutarak,kaliteli ve hızlı servisi sağlayabilmekten geçtiğinin bilincindeyiz.Bu sebeple firmamız, bünyesindeki planlama departmanına iletilen her siparişin üretimini; pamuğun seçiminden kumaşın boyanıp paketlenmesine kadar uzanan süreçte kalite kontrol eleman ve ekipmanları ile yakından takip ederek,siparişlerin sorunsuz ve mümkün olan en hızlı şekilde müşterilerine teslimini sağlayacak şekilde yapılanmıştır.

Değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğunun farkındayız.Bu zihniyet doğrultusunda firmamız tekstil sektöründe geçirdiği 17 yılın sonunda edindiği tecrübeleri, genç ve dinamik kadrosu ile birleştirmiş, hızla gelişen tekstil piyasasının yeniliklerine adapte olabilmek adına sürekli bir değişim ve gelişimi temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu bağlamda müşteri memnuniyeti, kalite, güven, hız ve esneklik AR-AL Tekstil San. ve Tic. A.Ş 'nin kurumsal kimliğini oluşturan temel değerler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firma Bilgileri

Ünvanı: ARAL TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Ada / Parsel No: 227/2 - 227/4

Üretim Sahası: 63.604,53 m2

Telefon: +90 344 236 15 73 - 257 95 45 - 46

Faks:+90 344 236 43 98 - 257 93 44

Web: www.araltextile.com

E-Mail: muhasebe@araltextile.com

Yetkili: Arif Çinkay - Alper Çinkay

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7. CADDE NO: 15 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Tekstil

Üretilen Ürünler: Open End İplik - Ham ve Boyalı Örme Kumaş

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki