KİPAŞ MENSUCAT İŞLETMELERİ A.Ş.

KİPAŞ MENSUCAT İŞLETMELERİ A.Ş.

Yatırım faaliyetlerine KİPAŞ Şirketler Grubu bünyesinde 2002 yılında başlanmış olup Aralık ayı itibariyle makine ve tesisat montajı tamamlanmış, 2003 yılı Ocak ayında üretime başlanmıştır. 30.202 m² açık alan ve 64.646 m² kapalı alan olmak üzere toplam 94.848 m² üzerinde kurulu olan Kipaş Denim'in faaliyet alanı Denim Kumaş Üretimi ve Ring İplik Üretimidir. Gerçekleştirilen üretim hem iç piyasada tüketilmekte hem de yurt dışına ihraç edilmektedir.

Kipaş Denim 2.000.000 m/ay ( 25 milyon m/yıl ) mamul kapasite ile üretim yapmaktadır. Kipaş Denim, 24 saat 3 vardiya kesintisiz çalışan yaklaşık 900 personeli ve gelişen global pazar koşulları karşısında yenileme ve değişim çabalarını destekleyen politikaları ile kendini devamlı yenilemektedir. Doğru insan, doğru sistem, doğru teknoloji, doğru malzeme sağlayarak taahhüt ettiği kalite, zaman ve dürüstlük bilinci ile müşterilerinin temel beklentilerini karşılama hedef ve yönetimi anlayışı içinde hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Kipaş Denim, talep edilen ürünü en uygun fiyat, kalite ve zamanda sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılan sektörünün en seçkin kuruluşlarındandır.

Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip, bilgi ve beceri seviyesi yüksek çalışanlarının bilinçli katılımı ile teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip eden Kipaş Denim, İstanbul Sanayi Odası'nın her yıl geleneksel olarak yaptığı, Türkiye'nin En Büyük 500 Firması araştırmasında 2010 yılında 351. ,  2011 yılında 394. sırada yer almıştır.

Yönetsel Anlayışımız;

Doğru insan, doğru sistem, doğru teknoloji, doğru malzeme sağlayarak taahhüt ettiğimiz kalite, zaman ve dürüstlük bilinci ile müşterilerimizin temel beklentilerini karşılama hedefi ve yönetimi anlayışı içinde olmaktır

Vizyonumuz;

Esnek üretim alt yapısı, uzmanlaşmış ekip ve modern üretim teknikleri ile üründe farklılaşmak ve pazarda takip edilen olmaktır.

Misyonumuz;

Tüm insan unsurumuzda, doğru teknoloji, doğru sistem, doğru materyal ve dürüstlük ekseni üzerinde anlayış birliği oluşturmak ve başarının sürekliliğini sağlamaktır.

Kalite Anlayışımız;

Kullanılan hammaddeden başlayarak tüm üretim prosesleriyle birlikte nihai kullanıcının (müşterinin) memnuniyetini sağlamaktır.

Firma Bilgileri

Ünvanı: KİPAŞ MENSUCAT İŞLETMELERİ A.Ş.

Ada / Parsel No: 229/2

Üretim Sahası: 192.545,34 m2

Telefon: +90 344 257 91 12

Faks:+90 344 257 93 49

Web: www.kipas.com.tr

E-Mail: kipas@kipas.com.tr

Yetkili: -

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2. CADDE NO: 1 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Tekstil

Üretilen Ürünler: Kumaş, Denim

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki