HASCEVHER TEKSTİL MADENİ EŞYA METAL SAN. TİC. A.Ş.

HASCEVHER TEKSTİL MADENİ EŞYA METAL SAN. TİC. A.Ş.

Hakkımızda

2006 yılından bu yana Kahramanmaraş’tan birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. En son teknolojiyi kullanarak, 100 çalışanı ile aylık 700 ton iplik imalatı yapmaktadır.

Üretimin her aşamasında kendini güncellemektedir. Modern makina parkuru, en son teknoloji ile inşa edilmiş laboratuvarı ile üstün kalitede üretim yapmaktadır. Kaliteyi esas alarak müşteriye en uygun fiyataen kaliteliyi sunması ürününün birçok ülkede rağbet görmesini sağlamış ve Avrupa, Kuzey Afrika ve Güney Amerika kıtalarına yayılmış geniş bir pazara sahip olmasını sağlamıştır. 

Firmamız Confidence In Textiles, Cotton USA, Belcoro, Corolab XQ sertifikalarına sahiptir

Open end ipliği, üretim yönteminden dolayı iplik yapısındaki elyaflar belirli bir düzensizlik göstermektedir. Fakat bu düzensizlik iplik boyunca hep aynıdır. Open end ipliğinde uniformluk ön plandadır. Örneğin; düzgünsüzlük açısından iplik boyunca değişim ring ipliğe göre % 10-20 daha iyi özellik gösterir.

Open End İplik Üretimi

Yüksek bükümlü türlerde aşınmaya karşı direnç büyük olup, ring ipliğe göre % 5-7 daha yüksek bir sürtünme dayanıklılığına sahiptir.

Mamul bazında open end ipliklerinin kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Özellikle pantolon, blue jean, genç giyim, spor giyim, çocuk giyimi gibi kumaşlarda, ev tekstilleri ve dekorasyon amaçlı kumaşlarda, yüksek dayanım istemeyen sınai kumaş benzeri ürünlerde open end iplikler kullanılır.

​En son teknoloji ile donatılmış open end işletmemizin aylık üretim kapasitesi 700 ton ipliktir.

Firma Bilgileri

Ünvanı: HASCEVHER TEKSTİL MADENİ EŞYA METAL SAN. TİC. A.Ş.

Ada / Parsel No: 230/2

Üretim Sahası: 34.737,42 m2

Telefon: +90 344 257 95 70

Faks:+90 344 257 95 64

Web: www.hascevhertextile.com

E-Mail: idincer@hascevher.com.tr

Yetkili: İsmail Dinçer

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 17. CADDE NO: 2 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Tekstil

Üretilen Ürünler: 15-16-17-20-24-28-30-32-34-36-40/1 OPEN-END PAMUK İPLİĞİ

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki