ÖZGÜL MUTFAK EŞYALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1982 yılında Tahir Suyabak tarafından kurulan Özgül Mutfak Eşyaları, 1995 yılında bakalit kulp sektöründe ve 2004 yılında melamin mutfak  gereçleri alanında Özgül Melamin ve Bakalit Sanayi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.  Kaliteli,  yenilikçi ve araştırmacı yapısıyla kendi  sektöründe lider olmayı planlayan firmamız, günden güne kendini  geliştirerek hedeflerine yaklaşmıştır. Yaptığı ürünlerini sadece bir ticari  meta olarak görmeyen firmamız, ürünlerine sanatını katmayı başarmıştır. Atölyelerimizde en son teknoloji ve nitelikli elemanlarla tamamen  fabrikasyon seri üretim yapılmaktadır. Ayrıca gelen istek ve öneriler doğrultusunda kurulan atölyelerimizde müşteri profilindeki  değişik isteklere yanıt vermek için üretim çeşitliliği sunulmaktadır.              

Misyonumuz: 25 yıllık ticari hayatımızda; Saygın, güvenilir, inançlara saygılı toplumsal sorumluluk bilinciyle,  yeni bin yıla uygun ve  değişime açık olarak bulunduğumuz sektörün ilk sırasında yer almak.  Her şeyini bu toprağın insanından aldığını unutmayarak, minnet ve şükran borcu olarak ta yatırımlarını bu topraklara  yapmayı ve istihdam  yaratmayı bir nevi ibadet saymak.

Vizyonumuz: İç ve dış müşteri mutluluğunu koruyarak, ahlaki değerlere saygılı ticaret yapmayı geçmiş 25 yılda  olduğu gibi artırarak devam ettirmek.