ORMESA METAL MUTFAK EŞYALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1985 yılında Alüminyum Mutfak Eşyası İmalatı’na ilk adımını atarak 2000 yılında, Ormesa Metal Mutfak Gereçleri Ticaret Ve San.Ltd.Şti kurarak üretim gücüne güç katmaya devam etmiştir. Aliminyum mutfak eşyası üretiminden Aliminyum Döküm Fabrikası kurarak döküm ve döküm sonrasında piyasanın talebine ve tüketicinin isteğine göre alüminyum disk, ve alüminyum üzerine bütün ürünlerin üretimine başlamıştır.

Firmamızın bugüne kadar olan gayesi kaliteli ürün ile kalıcı bir firma olmaktır. Bugüne kadar müşterilerimizden gelen istek ve temenniler çerçevesinde üretimimiz ve ürün kalitemizi artırma çalışmalarımız araştırma ve geliştirme gayretlerimiz devam etmektedir.

Birinci amacımız kaliteli ve düzgün mal üretip müşteri portföyümüzü bu yönde geliştirerek, Türkiye geneli olan pazarımızı yurt dışı satışlarımızla da geliştirmektir.

Ürünlerimizin kalitesini belgelendirme çalışmalarımız devam etmektedir. Iso Kalite Sistem belgesi Alma çalışmalarımız ve TSE belgesi alma çalışmalarımız son hızla sürmektedir.