DURDU GÜRDAL

DURDU GÜRDAL

Fabrikamız,  Yönetim Kurul Başkanımız Sayın Durdu Gürdal  Bey tarafından 1997 yılında karma yem üretimi amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden buyana  istikrarla büyüyerek günümüzde  farklı hayvan türlerine yönelik  pelet , toz ve garanül  formda olmak üzere seksen çeşit yem üretebilir hale gelmiştir.

2013 yılında faaliyete giren Ar-Ge çiftliğimiz ile üretimini gerçekleştirdiğimiz yem guruplarının bir çoğunu test  ederek, üreticilerimize  daha garantili mamuller sunmaya devam etmekteyiz.

Şirket bünyesinde kuracağımız yem analiz ve enfeksiyöz hastalıklar  tanı laboratuvarı ile  üreticilerimizin  hayvanlarının hastalıklarını kısa yoldan teşhis ederek ,  gereksiz yere maddi kayıplara  girmelerine engel olmayı amaçlamaktayız.

Şirketimiz bütün bu faaliyetlerinin yanı sıra birinci elden sağladığı kaliteli ve analiz garantili hammaddelerin toptan satışını yapmaktadır.

Kaliteli ürün elde etmenin yolu , kaliteli hammaddeden geçer  sloganı ile profesyonel bir ekiple, içeriği analiz edilmiş hammaddelerin , teknolojik işlemlerden geçtikten sonra sonuçlarını test ederek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Firma Bilgileri

Ünvanı: DURDU GÜRDAL

Ada / Parsel No: 239/4

Üretim Sahası: 5.752,59 m2

Telefon: +90 344 251 25 20

Faks:+90 344 251 25 23

Web: www.gurdalyem.com.tr

E-Mail: info@gurdalyem.com.tr

Yetkili: Mustafa Gürdal

Adres: G.ANTEP YOLU ÜZERİ 8.KM. KOCA ZİYARET MEVKİİ KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Diğer

Üretilen Ürünler: Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı Yemleri

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki