MEM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

MEM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tam 20 yıldır Türk sanayicisinin, mühendisinin, işçisinin alınterini değere dönüştürmeye çalışıyor ve bu değeri dünyanın birçok coğrafyasında bir kalite geleneği olarak paylaşıyoruz.

Mem Tekstil bugün iplik ve örme kumaş üretiminde dünyanın saygın ve güçlü bir üreticisi olduysa bunda büyük düşünmenin,kaliteden asla taviz vermemenin ve insana hizmet etme tutkusunun oldukça önemli payı vardır.

Sağlam temeller üzerinde yükselen hizmet bayrağımız ilelebet insanlığa hizmet etmeye devam edecektir.

Örme Kumaş İşletmesi

Model örme salonumuzda, 102 adet yuvarlak örme makinemiz ile likralı/likrasız, açık en ve tüp örme kumaş üretiyoruz.

Tüm kumaşlarımızı kalite kontrol departmanımızda değişik ışık kaynağı alternatifleriyle hatasızlık testlerine tabi tutuyoruz.

Boyahane İşletmesi

Türkiye'nin en modern örme kumaş boyahanesinde, kumaşlarımızın kasar, boya ve özel apre işlemlerini  Tam otomasyon ile donatılmış boya makinaları, kimyasal, tuz, soda ve boya işlemlerinin tam otomasyonu, reverse osmos tesisi, sorunsuz renk onay sistemi,her aşamada proses ve kalite kontrol sistemi  ve müşteri arşiv sistemini nitelikli insan kaynağı ile birlikte değere değer katıyoruz.

Apre İşletmesi

Örme kumaş boyahanemiz ve fizik laboratuvarımız ile tam entegrasyonda çalışan apre işletmemizde kumaşlarımızın özel bitim işlemlerini alanında dünya lideri olanmakinelerle gerçekleştiriyoruz.

Ram, sanfor, tüp kesme, şardon ve fırça işlemlerinin her aşamasında“proses kontrol” uygulamaları ile

son noktadaki kalite kontrol makinelerinde“nihai kontrol” sağlayarak kumaşımızaimzamızı atıyoruz.

Ring İplik İşletmesi

Son teknoloji ile donatılmış 5 farklı ring iplik salonumuzda, yüksek standartlarda ve kaliteli pamuk, viskon, polyester, bambu, tencel elyaflarından günlük 80 ton kapasite ile penye ve kompakt iplik üretiyoruz

Open End İplik İşletmesi

4.400 rotor 2007 yılında faaliyete geçen open end iplik salonumuzda pamuk ve polyester elyaflarından yüksek standartlarda, kaliteli open end ipliği üretiyoruz.

Airjet (Vortex) İplik İşletmesi

2013 yılında faaliyete geçen Vortex iplik işletmemizde 20 makinada 1920 iğlik kapasitede viskon, modal, tencel, polyester ve bu elyafların karışımlarından oluşan Vortex iplik üretiyoruz.

Firma Bilgileri

Ünvanı: MEM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ada / Parsel No: 223/1 - 223/3

Üretim Sahası: 221.479,50 m2

Telefon: +90 344 257 92 00

Faks:+90 344 257 92 22

Web: www.memtextile.com

E-Mail: info@memtextile.com

Yetkili:

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2. CADDE NO: 4 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Tekstil

Üretilen Ürünler: İplik, Kumaş, Boyalı Kumaş

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki