TEMSAN MAKİNA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

TEMSAN MAKİNA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Bizi olduğumuz yerden bir adım ötesine götüren, her şeyden önce bir ideale sahip olmaktır. Hayatın hangi alanında olursa olsun, insanların peşinden gideceği bir "örnek" düşünmek; düşündüğünü sonuna kadar amaçlamak; ve en sonunda ona ulaşmak. Aslolan hep "neden" diye soranlar olmak yerine; gerçekten inandığın bir gaye için hep "neden olmasın" diyebilmektir. Takip edilecek ve günü geldiğinde yine bir adım öteye taşınacak ayak izleri bırakabilmektir.

60'lı yıllardan bugüne, bugünden ise geleceğe yükselişimizin temel öznesi hiç şüphesiz inandığımız yolda, çok ama çok çalışarak yıldızları hedef almak olsa gerek. Dahası her adımın sonunda büyük bir heyecanla, daha iyisi için "neden olmasını" düşünebilmektir.

Tekstil klima sistemleri, otomasyon ve yazılım ve buna paralel olarak tamamlayıcı ürünler imalatında bir firma var ki bugün gerek üretim kapasitesi ve kalitesi, gerekse de servis hızı ve pazar payı ile sektöründe Avrasya'nın lideri konumuna gelmiş durumda. Temsan Makina tam elli yıldır daha iyisi için ilk günkü kararlılık ile üretiyor, makinelertıkır tıkır çalışıyor. Artık yeni kuşak iş başında, gerçekten ve kutsal bir mirasın başında. Şimdi yine daha iyisini arama ve yapma vakti. Biz "neden olmasınla" büyüdük ve bir şeyi çok iyi öğrendik, başarının sınırı bizlerin ufkuyla sınırlı...

Firma Bilgileri

Ünvanı: TEMSAN MAKİNA VE TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Ada / Parsel No: 225/5

Üretim Sahası: 26.972,01 m2

Telefon: +90 344 236 44 00

Faks:+90 344 236 44 04

Web: www.temsanmakina.com

E-Mail: info@temsanmakina.com

Yetkili:

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7. CADDE NO: 10 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Diğer

Üretilen Ürünler:

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki