ÖĞÜN BULGUR HUBUBAT GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ÖĞÜN BULGUR HUBUBAT GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 2008 yılında Kahramanmaraş O.S.B'de çağın ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda günün en son teknolojisi ile bütünleşerek ÖĞÜN BULGUR HUBUBAT GIDA SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. ünvanı ile 8000 M2 açık 2000 M2 kapalı olmak üzere toplam 10000 M2 alan üzerine kurulmuştur.

İşletmemiz 60 ton/gün bulgur, 50 ton /gün aşurelik döğme işleme kapasitesi ile siz tüketicilerimizin damak tadına hitap edecek şekilde üretimine devam etmektedir.

Firmamız titiz hammadde pazar araştırmaları ve AR-GE çalışmaları ile ürün kalitesini artırmakta ve satış portföyünü her geçen gün genişletmektedir. ISO:9001:2000 kalite yönetimi sistemi ve ISO:22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahiptir.

Misyonumuz    

Öğün Bulgur olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bize olan güveninin verdiği güçle kaliteden ödün vermeden daha iyiyi sunmak, tüketici haklarını sadece kanunla değil üretici tarafından iyi ve kaliteli ürünleri daha ucuza üretmekle korunduğunun bilincini hep taşımaktayız.

Vizyonumuz     

Tüm çalışmalarımız ve iş ortaklarımızla firmamızı en son teknoloji kullanarak, sektörün en çok tercih edilen önce ulusal sonra dünya çapında bir marka oluşturmak.

Hedeflerimiz    

İşleme kapasitesini artırarak daha fazla istihdam sağlamak ve daha doğal kaliteli  ürünleri ucuza sunabilmek için azami gayret sarfetmek.

Müşteri memnuniyetini sürekli gündemde ve olabilecek en yüksek seviyede tutmak.

Tüm girdilerde kaliteyi ön planda tutarak sürekli araştırmak ve alternatifler bulmak.

Haccp ve ISO22000:2005  Gıda Güvenliği prensiplerinden yola çıkarak hammaddeden başlamak suretiyle satın alma ve üretimden satışa tüm aşamalarda sektör kriterlerine uygun kaliteyi ucuza yerinde sürekli hissettirerek ürünlerimizi siz müşterilerimize sağlıklı ulaştırmak.

Çalışanların eğitim, bilgi, yeterliliğini ve becerilerini geliştirmek.

Ekip çalışmasını kalite prensiplerimizle destekleyerek sürekli maksimum verim elde etmek.

Çalıştığımız çevreyi korumak ve çevresine katkıda bulunmak, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilincinin bir gereği saymaktadır.

Yükümlülüğümüz           

Türk gıda kodeksi ve diğer ilgili mevzuata uygun şartlarını sağlamak, müşteri taleplerine uygun ve zamanında üretim gerçekleştirmek.

Firma Bilgileri

Ünvanı: ÖĞÜN BULGUR HUBUBAT GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ada / Parsel No: 238/3

Üretim Sahası: 10.000,00 m2

Telefon: +90 344 257 94 99

Faks:+90 344 257 94 95

Web: www.ogunbulgur.com.tr

E-Mail: bilgi@ogunbulgur.com.tr

Yetkili: Ömer Cengizler

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 3. CADDE NO: 14 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Gıda

Üretilen Ürünler: Bulgur, Yarma, Döğme

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki