NAZAR TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

NAZAR TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Geçmişi çırçırcılık ve pamuk ticaretine dayanan pamuk üretiminde uzmanlaşmış olan Nazar Tekstil bu birikimini iplik üretimine taşımak istemiş ve 1993 yılında %100 open-end pamuk ipliği yatırımı yapmıştır.

Ne 6/1 den Ne 40/1 e kadar çeşitli numaralarda %100 pamuk ipliği üreten Nazar Tekstil, kendini open-end iplik üretiminde uzmanlaştırmış, ve uluslararası pazarda yerini bu şekilde sağlamlaştırmıştır.

Kendini sürekli geliştiren iç ve dış piyasada adından ve kalitesinden başarıyla söz ettiren firmamız NAZAR TEKSTİL iplik üretiminde yakaladığı kalite ve başarıyı dokuma sektörüne de taşımak istemiş, 2003 yılında yeni yatırım yapmaya karar vermiş ve 03.03.2004 tarihinde Nazar Dokuma fabrikasını faaliyete geçirmiştir.

Nazar Dokuma bugün itibari ile 77 dokuma tezgahı ile üretime devam etmektedir. Ürün yelpazesi çok geniş olup gömleklik, döşemelik, perdelik, pantolonluk gibi çeşitli kumaş üretimleri yapmaktadır. Nazar Tekstil San. Tic. A.Ş'nin üstlendiği misyon;verimliliği üst düzeyde, maliyetleri alt düzeyde tutup aynı zamanda kaliteli ve hızlı üretim yapmaktır.

Ürün ve hizmet kalitemizi iyileştirerek müşteri memnuniyetini, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmak. AR-GE çalışmalarıyla üretim yelpazemize yeni ürünler katmak.

Kirlenmeyi önlemek amacı ile başta atık su arıtma tesisimizle çevresel boyutlarımızın kontrollü bir şekilde düzenlenmesini sağlamak.

Üretim proseslerinde; daha az hammadde kullanımını sağlayacak, çevresel etkiyi azaltacak iyileştirmeler yapmak. Maliyetlerimizi azaltıp verimliliği artırmak.

Çevreyle ilgili konularda yasal mevzuatlara, müşteri gerekliliklerine ve diğer şartlara uymak.

Çalışanlarımıza kalite ve çevre konusunda bilinci artıracak, ekip ruhunu geliştirecek, katılımlarını artıracak şekilde eğitim vermek ve çeşitli faaliyetlerde bulunmak.

Müşterilerimize ve topluma karşı sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olmak ve gerekli sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Firma Bilgileri

Ünvanı: NAZAR TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Ticaret Sicil No:

Ada / Parsel No: 225/3

Üretime Geçiş Tarihi:

Telefon: +90 344 257 91 74

Faks:+90 344 257 95 35

Web: www.nazartextile.com

E-Mail: info@nazartextile.com

Yetkili: -

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7. CADDE NO: 6 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Tekstil

Üretilen Ürünler: İplik, Kumaş

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki