HASCEVHER METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

HASCEVHER METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

1993 yılından bugüne, Kahramanmaraş’tan 4 kıta 45 ülkeye ihracat yapmaktadır. En son teknolojiyi kullanarak, 600 çalışanı ile günlük 30.000 adet tencere ve düdüklü imalatı yapmaktadır.

Setler, Düdüklü Tencereler ve Makarna tencereleri olmak üzere 600 den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Ürünleri elektrik ve gaz ocakları, cam, seramik ve halojen ısıtıcılar gibi bütünpişirme kaynakları için uygundur. Az su ve az yağ ile kolay pişirme ve vitamin , mineral ve lezzet kaybını en aza indirme özellikleri ile yiyeceğin sağlıklı almasını sağlamaktadır.

Tencere hammaddesi tedariğinde dünyanın en iyileriyle alışmaktadır. Kendi markalarıyla 27 ülkede Madrid protokolüne göre tescillenmiştir. Almanya TÜVden CE Kalite belgesini, Türk Standartları Enstitüsünden TSE belgesini almıştır.

Üretimin her aşamasında kendini güncellemektedir . Kendi tasarım ekibini kurmuş, modayı ve trendi takip ederek ergonomik ve kullanışlı tasarımlar yapmaktadır. Kaliteyi esas alarak müşteriye en ucuza en kaliteliyi sunması her ülkede rağbet görmesini sağlamıştır.

Hascevher, Kalbinde Lezzet Var.

Firma Bilgileri

Ünvanı: HASCEVHER METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

Ada / Parsel No: 230/3 - 239/2

Üretim Sahası: 65.050,95 m2

Telefon: +90 344 257 95 70

Faks:+90 344 257 95 64

Web: www.hascevher.com.tr

E-Mail: info@hascevher.com.tr

Yetkili: Fatih Dinçer

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 17. CADDE NO: 4 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Metal

Üretilen Ürünler: Çelik Mutfak Gereçleri, Tencere, Tava, Düdüklü Tencere, Çaydanlık

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki