MARAŞ TUTKU METAL SAN. TİC. VE PAZ. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

MARAŞ TUTKU METAL SAN. TİC. VE PAZ. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

Kuruluşu cumhuriyetimizin ilk yıllarına kadar uzanan Tutku Metal, mutfak eşyaları sektörünün adeta başkenti olarak kabul edilen Kahramanmaraş’ta, güçlü üretim ve servis altyapısı ile hizmet vermektedir. İkinci kuşağın bayrağı devralmasıyla bir yandan teknoloji, tasarım ve markalaşma yatırımları diğer yandan ise kapasite artırımı ve buna paralel ihracat atağı ile sektörel liderliğini pekiştiren Tutku Metal, ürünlerini 3 kıtada birçok ülkede pazarlamaktadır.

9000 m2’lik modern üretim tesislerinde günde 6000 adet tencere ve 2000 adet çaydanlık üreten Tutku Metal, farklı modellerdeki geniş ürün yelpazesi ile sürekli olarak ürün koleksiyonunu güncellemektedir. İnovasyon ile farklılık oluşturmayı amaçlayan pazarlama kültürü, yıl bazında 8 uluslararası sektörel fuarda katılımcı olarak boy göstererek hedef kitle ile buluşmaktadır. Tutku Metal, kalifiye iş gücünü son teknoloji ile buluşturarak geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Maraş Tutku Metal paslanmaz çelikten mutfak eşyası üretmektedir. Tencere, tava, çaydanlık, cezve, tencere seti, düdüklü tencere, kaçerol, üretimi yapmaktadır.

Firma Bilgileri

Ünvanı: MARAŞ TUTKU METAL SAN. TİC. VE PAZ. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

Ada / Parsel No: 214/3

Üretim Sahası: 24.814,42 m2

Telefon: +90 344 251 33 43 - 44

Faks:+90 344 251 33 29

Web: www.tutkumetal.com

E-Mail: m.tebernus@tutkumetal.com

Yetkili: Tebernuş Utlu

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 19. CADDE NO: 4 KAHRAMANMARAŞ

Faaliyet Alanı: Metal

Üretilen Ürünler: mutfak eşyaları

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki