ONUR BAKALİT VE METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

ONUR BAKALİT VE METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

Firmamız 1965 yılında baba Ali Yürürdurmaz tarafından küçük bir atöyle olarak kurulmuştur. Bakalit kulp yapımı olarak başlanmış ve zamanla yeni mutfak ürünlerine kendimizi adapte ederek gelişmelere devam etmiştir. Zamanla şirketleşmeye gidilmiş ve Onur Bakalit ve Metal San. Tic. AS büyük bir fabrika olarak sektörde önemli bir paya sahip olmuştur.

Firmamız bir aile şirketi olup, yönetimde Kadir Yürürdurmaz ve Nadir Yürürdurmaz olarak iki kardeşin denetiminde çalışmalarını sürdürmektedir. Firma olarak daha mükemmele yaklaşmak için kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden çalışmayı bir prensip haline getiren firmamız devamlı yenilikler ortaya koymak için yeni makine, ekipman ve güçlü bir kadro bulundurmaktadır. Onur Bakalit 174 çeşit bakalit ve metal kulp olarak geniş bir yelpazede müşterilerine hitap etmektedir.

Onur Bakalit olarak sektörde tek hedefimiz bir numara olarak kalmaktır. Firma olarak sadece kendimizi rakip görüyor ve hiçbir diğer üretici firmalarla rekabeti düşünmüyoruz. Firmamız iç piyasaya mal üretmekle birlikte yurt dışına açılmaya başlamıştır ve hızla bu yolda gerekli yatırım ve çalışmaları yapmaktadır. Biz firma olarak hedeflerimizi büyük tutmayı düşünen ve bunun için profesyonelce çalışmanın gerektiğine inanan bir yapıya sahibiz.

Firma Bilgileri

Ünvanı: ONUR BAKALİT VE METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

Ada / Parsel No: 238/4

Üretim Sahası: 13.763,96 m2

Telefon: +90 344 236 28 00

Faks:+90 344 236 28 05

Web: www.onurbakalit.com

E-Mail: info@onurbakalit.com

Yetkili: Nadir Yürürdurmaz

Adres: Gaziantep yolu 1.km no:89 KAHRAMANMARAŞ/TÜRKİYE

Faaliyet Alanı: Diğer

Üretilen Ürünler: bakalit ve metal kulp üretimi

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki