GRAND METAL SAN. TİC. A.Ş.

GRAND METAL SAN. TİC. A.Ş.

Geçmişten gelen bilgi birikimini,üretimdeki hassasiyet ve titizliğini ürünlerine birebir yansıtan firma halen kuzey Afrika ve Orta doğu da yer alan ülkelere ihracat yapmaktadır..

Kurulduğu yıllarda 3000 m² alanda üretim yapan firma  2012 yılında Üretim kapasitesini artırmak daha modern makinelerde üretime devam etmek amacı ile organize sanayi bölgesindeki 22.000 m²  toplam alanının 7.500 m² sini kapatarak daha geniş ve modern bir tesise kavuşmuştur.

Müşteri odaklı ar-ge çalışmalarına kaliteden ödün vermeden devam etmiş kurumsallaşma alanında da  yeniliklere müdahil oluşunu korumuş ve bu doğrultuda, bugün ülkemizde çelik mutfak gereçleri denince akla gelen üretici firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Başlıca üretim konusu olarak derin tencere, normal tencere, sos tavası, kızartma tavası, düdüklü tencere, fırın tepsi, çaydanlık, sütlük ve cezve ürünlerini  müşterilerinin beğenisine sunan firmayı diğer üreticilerden farklı kılan; üretimdeki hassasiyeti, kullanmış olduğu kaliteli malzeme ve aksesuarların yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında müşteri memnuniyetine verdiği önem ve  hoşgörüdür. Bu değerler Grand Metal’i ve ürünlerini dünya mutfaklarında bir tercih sebebi haline getirmiştir.

Firma Bilgileri

Ünvanı: GRAND METAL SAN. TİC. A.Ş.

Ada / Parsel No: 235/2

Üretim Sahası: 22.004,53 m2

Telefon: +90 344 257 94 60

Faks:+90 344 257 94 65

Web: www.grandmetal.com.tr

E-Mail: info@grandmetal.com.tr

Yetkili: Bahri Sarı

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1.cad. no:15 KAHRAMANMARAŞ/TÜRKİYE

Faaliyet Alanı: Metal

Üretilen Ürünler: Çelik Mutfak Gereçleri, Tencere, Tava

Benzer Firmalar

Önceki
Sonraki